Svatba Terky a Elvina v Mikulově

Jako svatební fotograf mám tu možnost fotit nejrůznější obřady. A přiznám se, že každý obřad má své kouzlo a leckdy mě překvapí nejrůznějšími tradicemi. I nyní jsem zachytil okamžik lásky a spojení, když jsem měl tu čest fotografovat svatbu Elvina a Terezy v nádherném Mikulově. Tentokrát jejich svazek posvětili kněží při pravoslavném obřadu v místním kostele, který byl plný symboliky a kouzelných emocí.

Po slavnostním obřadu jsme se vydali do místního zámku, kde se konala hostina. Atmosféra byla plná radosti a štěstí, a já jsem se snažil zachytit úsměvy a pohledy novomanželů i jejich hostů. Zámek vytvořil nádhernou kulisu pro tento důležitý okamžik v životě Elvina a Terezy. Kdo měl to štěstí a mohl navštívit mikulovský zámek, tak mi dá jistě zapravdu.

Po obědě jsme společně prozkoumali zámeckou zahradu, kde jsme vytvořili krásné portréty novomanželů s výhledem na Svatý Kopeček. Tato chvíle intimitního spojení byla plná lásky a něhy, a já jsem se snažil zachytit každý důležitý okamžik a detail.

Svatební den Elvina a Terezy v Mikulově byl pro mě nejen profesionální výzvou, ale také nádherným zážitkem, který jsem měl to štěstí vyprávět pomocí mých fotografií. Každý snímek nese s sebou vzpomínku na tento krásný okamžik a připomíná nám, jak důležité jsou láskyplné chvíle v našem životě.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *