Těhotenské focení

Jak focení probíhá a kolik stojí?

  • Lifestyle těhotenské focení reportážním stylem u vás doma nebo v přírodě či ve městě.
  • Focení páru nebo jen „těhulky“ – fotografie z období těhotenství je skvělý dárek pro partnera, nesmrtelná památka a překvapení pro rodinu. Některé okamžiky se prostě neopakují a stojí za to mít je i na fotkách.
  • Focení zabere 30 min. – 1 hod.
  • V případě zájmu zajistím šikovnou vizážistku.
  • Cena 2.500 Kč za 30 upravených fotografií.
  • Fotografie dostanete na FTP (online uložiště). V případě zájmu vám bude vytvořena i zaheslováná osobní online galerie.
  • Fotím nejen v Olomouci ale kdekoliv po ČR a po předchozí dohodě také v zahraničí
  • Nabízím také dárkové poukazy na těhotenské fotografování.

Těhotenství je období plné proměn a očekávání. Je to doba, kdy se vaše tělo mění a připravuje na nový život, a já mám tu radost a čest zachytit tuto nádhernou fázi vašeho života skrze můj fotoaparát. Těhotenské focení je jedinečnou příležitostí, jak můžete zachytit tu jiskru radosti, očekávání a lásky, která je v tomto období tak silná.

Každá žena je krásná a unikátní, a já se těším, že společně objevíme vaši přirozenou krásu prostřednictvím mých fotografií. Snažím se vytvořit prostředí, ve kterém se budete cítit pohodlně a uvolněně, abychom společně mohli zachytit ty nejpřirozenější okamžiky. Vaše radost, klid a očekávání se stanou nedílnou součástí každého snímku.

Těhotenství je doba plná emocí a vzpomínek. A právě těhotenské focení vám poskytne krásnou vzpomínku na toto období. Rádi se k těmto fotografiím budete vracet, ať už sami nebo s vaší rodinou, a budete moci sdílet tu radostnou atmosféru tohoto okamžiku s generacemi, které přijdou.

Mě osobně těhotenské focení nesmírně baví. Je to úžasné sledovat, jak se každá žena proměňuje v této fázi života, a já mám to štěstí, že mohu tuto proměnu zachytit prostřednictvím mého fotoaparátu. Fotím po celém Česku ale i v zahraničí, protože krása a radost těhotenství neznají žádné hranice.

Pokud si přejete zachytit krásu svého těhotenství skrze mé objektivy, neváhejte mě kontaktovat. Těším se na to, že společně vytvoříme nádherné a autentické fotografie, které budou trvalou vzpomínkou na tento úžasný okamžik vašeho života.