Dárkový poukaz na focení

Hledáte originální dárek, který se stane příjemnou vpozmínkou a bude dělat dotyčnému radost ještě za mnoho a mnoho let? Dárkový poukaz na focení portrétů, rodiny a nebo i těhotenské focení je tím pravým dárkem! Fotografie je věčnou vzpomínkou, která připomíná příjemné chvíle. Máte-li zájem, tak mě kontaktujte, dohodneme společně všechny nezbytné detaily a já vám připravíme dárkový poukaz přesně na míru. Buďte originální, dárkový poukaz na focení je krásným překvapením, které potěší skutečně každého.

Dárkový poukaz na focení je krásný dárek. Kontaktujte mě a domluvte se na detailech vašeho poukazu.

Kolik dárkový poukaz stojí?

Základní cena dárkového poukazu je 2500 Kč za 30 upravených snímků v tiskové kvalitě. Fotografování zabere cca 30 minut až 1 hodinu. Cena za poukaz je platná pro Olomouc. U vzdálenějších míst je třeba přičíst náklady na dopravu, které činí 6 Kč/km od Olomouce.

  • Cena poukazu je 2500 Kč
  • Doba focení je 30 min až 1 hodina
  • Dostanete 30 upravených fotografií
  • U ateliérového focení je počet odlišný podle typu focení

Poukaz zasílám e-mailem, takže si jej můžete pohodlně sami doma vytisknout – ideální pro ty, kteří nestíhají (stejně jako já) a shání dárek na poslední chvíli a nebo vám jej mohu zaslat poštou již vytištěný. Více informací vám rád poskytnu na e-mailu info@holikfoto.cz.

Dárkový poukaz na fotografování
Veselý zamilovaný portrét
Dárkový poukaz na focení
Dárkový poukaz na fotografování
Dárkový poukaz na focení
Dárkový poukaz na focení