Svatební fotograf Šumperk

Jsem dokumentární svatební fotograf a svatby fotím již přes deset let. Cestuji po celém Česku, abych zachytil úžasné příběhy zamilovaných párů na nádherných místech naší země.

Jsem svatební fotograf, za kterým lidé přicházejí, když chtějí raději strávit svůj svatební den s přáteli a rodinou, než aby hodiny pózovali při focení strojených póz. Jsou to lidé, kteří chtějí takové snímky, které v nich vyvolají lásku, vzpomínky na neopakovatelné okamžiky jejich života a radost. Lidé, kteří tráví více času přemýšlením o tom, jak uspořádat tu nejlepší oslavu na počest svých přátel a rodiny, než hledáním přesného odstínu stužek pro družičky.

Ne že bych neměl rád pozornost věnovanou detailům – miluji fotografování krásných květin a majestátních míst – jen mám prostě raději lidi, emoce a kouzla okamžiků – a to je příběh, který chci vyprávět.

Jsem zvyklý na to, že se mé páry stydí před fotoaparátem – já také, takže se s tím ztotožňuji – ale mým úkolem je, abych vás uvedl do pohody, umožnil vám uvolnit se a smát se a vytvořit díky tomu fotografie, na kterých se poznáte a které si zamilujete.

Umím splynout s hosty a sotva o mně budete během dne vědět. Na druhou stranu si umím vše zorganizovat a fotografování tak probíhá naprosto hladce bez zbytečných časových prodlev.

Pokud hledáte svatebního fotografa, tak jsem vám k dispozici. Stačí vyplnit jednoduchý kontaktní formulář a já vám obratem zašlu ceník.