Svatební fotograf Brno

Hledáte fotografa pro svůj svatební den?

Ať už je to malá komorní svatba v rodinném kruhu nebo velká svatební oslava, pro mě má každá svatba velký význam. Díky profesionální svatební reportáži zachytím váš výjimečný den na fotografiích, abyste na něj mohli dlouho vzpomínat a připomínat si jej.

Jako svatební fotograf jsem fotografoval svatby v nejrůznějších koutech země. Osobně považuji za úžasné, že mám možnost neustále poznávat nové zvyky a tradice. Je to pro mě vášeň a výzva současně.

Žiji v Olomouci ale svatby fotím prakticky po celé ČR a proto vám svatbu nafotím velmi rád i v Brně, kde jsem studoval a toto město mi přirostlo k srdci. Díky zásnubnímu focení (“seznamovacímu” focení) se můžeme osobně poznat ještě před zahájením samotného svatebního focení. Toto fotografování zabere asi 1 hodinu a můžeme navštívit vaše oblíbená místa ve městě, která pro vás osobně něco znamenají.

Rodinné focení

Fotografie je výrazové umění, které autenticky zachycuje nejkouzelnější okamžiky života. K emotivním tématům, jako je těhotenství, focení novorozenců, rodinné oslavy nebo portrétní fotografie, přistupuji se zvláštní péčí.

S nadšením sleduji první úsměv dítěte, jeho první krůčky, první slova – a chápu, jak velký význam mají tyto fotografie, abyste si všechny tyto okamžiky časem mohli snadno připomenout. Rád pro vás zachytím tyto výjimečné okamžiky na rodinných fotografiích, od fotografií nastávající maminky s bříškem až po novorozence v náručí hrdého tatínka. Stačí napsat, jsem tu pro vás.