Romantické focení Terky a Káji v podchodu

Focení Terezky a Káji ve starém proskleném podchodu při západu slunce bylo pro mě jedním z těch zážitků, na které se jen tak nezapomíná. Znáte to – obvykle fotíme v parku, na zahradě, na louce nebo v lese, ale tentokrát jsem měl volnou ruku ve výběru místa a tak jsem se rozhodl jít trochu jinou cestou a zajeli jsme do industriálně vypadajícího starého podchodu v Olomouci. A věřte mi, že to byl hodně dobrý nápad.

Nápad na toto neobvyklé místo přišel po dlouhých hodinách projíždění městem a hledání inspirace. A přitom to místo tak dobře znám, fotil jsem tam už několikrát ale úplně jsem na něj zapomněl. Vždycky jsem tam ale fotil jen portréty dívek, nikdy ne pár. A tak jsem si řekl, že to zkusím, to místo se k Terce a Kájovi prostě hodilo.

Když jsem to Terce a Kájovi navrhl, tak souhlasili. Takže jsem měl z poloviny vyhráno. Teď jsem se jen modlil, aby nám vyšlo počasí. Chtěl jsem, aby bylo sluníčko lehce pod mrakem a vytvořilo tak příjemně měkké světlo.

Terku a Káju jsem vyzvedl ve městě a společně jsme se vypravili k našemu cíli. Když jsme se poprvé dostali do podchodu, byli jsme všichni ohromeni tím úžasným světlem. Skleněné stěny se staly obrovským plátnem pro západ slunce, který pomalu kreslil na obloze nádherné odstíny oranžové. To bylo něco, co se těžko popisuje slovy ale z fotek tu hru světla určitě taky nacítíte..

Focení začalo a já jsem byl doslova pohlcen tím, jak se světlo měnilo a tancovalo na pletencích skel. Tereka a Kája byli úžasní modelové, plní lásky a spontánnosti. Jejich radost a něha byly nakažlivé, a já byl vděčný, že mohu být součástí tohoto okamžiku.

Během focení jsme experimentovali s různými pozicemi, úhly a kompozicí. Každý okamžik byl jiný a výjimečný. Když jsem viděl, jak se Terezka a Kája smějí a objímají, věděl jsem, že tohle je ten správný způsob, jak zachytit jejich lásku.

A pak přišel vrchol – samotný západ slunce. Sluneční paprsky procházely sklem podchodu a vytvářely jedinečnou kaskádu barev. Byl to okamžik, který bych si mohl promítat stále dokola a dokola. Fotografovat tento krásný pár v takovém magickém prostředí byl zážitek, který mě naplňoval neskutečnou radostí.

Focení v Olomouci ve starém proskleném podchodu bylo dobrodružstvím plným krásy a emocí, které nás všechny moc bavilo. Terezka i Kája byli za svou důvěru odměněni sérii fotek, které jsou rozhodně jiné, než bývá obvyklé. A věřte nebo ne, celé focení netrvalo ani 30 minut.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *