Focení pro hotel S-PORT Véska

Moje nejnovější fotografické dobrodružství mě zavedlo kousek za Olomouc, kde jsem měl tu čest fotit interiér úžasného hotelu – Hotel S-PORT Véska. Od prvního okamžiku, kdy jsem vkročil do tohoto skvělého hotelu, jsem věděl, že tato práce bude něco zcela mimořádného.

Okolí plné lesů

Hotel S-PORT Véska se nachází v nádherném prostředí lesů a polí jen pár minut od Olomouce, a hned při příjezdu jsem byl okouzlen jeho okolní přírodou. Okolní lesy a kopce vytvářejí úchvatný pohled, který přímo vybízí k prozkoumání. A právě to jsem udělal, abych se nechal inspirovat touto okouzlující krajinou před tím, než jsem se ponořil do fotografování samotného hotelu.

Jakmile jsem vkročil do interiéru hotelu, přivítal mě přívětivý personál, který mi okamžitě navodil pocit pohodlí a takového toho domácího prostředí – prostě se tu cítíte jako doma. Nebyl jsem jen další návštěvník, ale cítil jsem se jako součást nějaké velké rodiny. Každý člen personálu byl milý, ochotný a profesionální, a to mi okamžitě pomohlo uvolnit se a začít se soustředit na svou práci.

Interiér jako z budoucnosti

Procházel jsem jednotlivými místnostmi hotelu a zůstával jsem bez dechu nad jejich krásou a elegancí. Pokoje byly zařízeny s neuvěřitelným vkusem, ať už šlo o moderní design nebo tradiční městský styl. Každý detail byl pečlivě promyšlený a dodával prostoru jedinečný charakter. Fotografování těchto pokojů bylo pro mě radostí a každý snímek zachytil úžasný design interiéru.

Ale co mě zaujalo nejvíc, to byl vestibul a chodby hotelu. Připadal jsem si jako kdybych se najednou ocitl ve vesmírné lodi. Schodiště a chodby mě zkrátka fascinovaly.

Nádherný wellness

Dalším překvapením pro mě byla wellness zóna. Nádherný bazén, relaxační lázně a moderní posilovna byly přímo špičkové. Neodolal jsem a vyzkoušel jsem si také jednu z relaxačních masáží, která mi pomohla odreagovat se po dlouhé cestě. Wellness centrum v hotelu S-PORT Véska je opravdu dokonalým místem pro regeneraci a odpočinek.

Ale abych nezapomněl na jednu z nejdůležitějších věcí – kuchyni. Restaurace v hotelu nabízí skvělou kuchyni, která splní očekávání i těch nejnáročnějších gurmánů. Jídlo bylo připraveno s láskou a použity byly pouze čerstvé suroviny. Každé jídlo bylo uměleckým dílem samo o sobě a chuťové buňky mi doslova tančily radostí.

Po celém dni stráveném fotografováním jsem se zastavil v kavárně a na baru, abych si dopřál chvilku odpočinku. Interiér těchto prostor byl také elegantní a příjemný. Osobní přístup obsluhy mi vytvořil příjemnou atmosféru.

Fotografování hotelu Hotel S-PORT Véska bylo pro mě nejen prací, ale i jedinečným zážitkem. Od začátku do konce jsem byl okouzlen nejen krásou interiéru, ale i úžasným personálem, výbornou kuchyní a nádhernou přírodou, která hotel obklopuje. Každý snímek, který jsem pořídil, zachytil tu výjimečnou atmosféru, kterou tento hotel nabízí svým hostům.

Pokud hledáte dokonalé místo pro relaxaci a odpočinek, doporučuji se vydat do hotelu S-PORT Véska. Budete přivítáni s otevřenou náručí a budete mít možnost zažít opravdu nezapomenutelný pobyt. Já jsem si to užil a těším se na další příležitost, kdy se sem vrátím a vytvořím ještě více úžasných fotografií.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *