Dárkový poukaz na focení

Přemýšlíte nad originálním dárkem, který se stane příjemnou vzpozmínkou a bude dělat obdarovanému radost ještě za mnoho a mnoho let? Dárkový poukaz na focení je skvělou volbou! Obdarujte své blízké milým dárkem, který jim bude připomínat příjemné chvíle strávené s rodinou. I letos nabízím omezené množství dárkových poukazů. Máte-li zájem, tak mě kontaktujte, dohodneme společně všechny nezbytné detaily a já vám připravím dárkový poukaz. Buďte originální, dárkový poukaz na focení je krásným překvapením, které potěší skutečně každého.

Dárkový poukaz na focení je krásný dárek. Kontaktujte mě pomocí formuláře níže a domluvte se na detailech vašeho poukazu.

Kolik dárkový poukaz stojí?

Základní cena dárkového poukazu je 2500Kč. Cena zahrnuje 30 upravených snímků v tiskové kvalitě + náhledy na DVD/FTP. Fotografování zabere cca 1 – 2 hod. Cena za poukaz na fotografování je platná pro Olomouc a blízké okolí. U vzdálenějších míst je třeba přičíst náklady na dopravu, které činí 6Kč/km od Olomouce. Poukaz zasílám e-mailem, takže si jej můžete pohodlně sami doma vytisknout – ideální pro ty, kteří nestíhají (stejně jako já) a shání dárek na poslední chvíli. Více informací vám rád poskytnu na e-mailu info@holikfoto.cz.

Zašlete mi vaši poptávku

Těhotenské focení

Dárkový poukaz na fotografování

Veselý zamilovaný portrét

Dárkový poukaz na focení

Dárkový poukaz na fotografování

Dárkový poukaz na focení

Dárkový poukaz na focení

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *