Hledáte originální valentýnský dárek, který potěší oba? Připravil jsem pro vás zvýhodněné valentýnské focení. Stačí si u mne objednat poukaz, vytisknout jej a darovat jej své lásce. Pak už se jen domluvíme na termínu focení a vybereme hezkou lokalitu. Dárkový poukaz na focení portrétů a nebo i těhotenské focení je dárek, který potěší všechny. Fotografie je věčnou vzpomínkou, která připomíná hezké chvíle. Máte-li zájem, tak mě kontaktujte, dohodneme společně všechny nezbytné detaily a já vám připravím dárkový poukaz. Buďte originální, dárkový poukaz na focení je krásným překvapením.

Dárkový poukaz na focení je krásný dárek. Kontaktujte mě a domluvte se na detailech vašeho poukazu.

Kolik dárkový poukaz stojí?

Základní cena dárkového poukazu je 1500 Kč. Cena zahrnuje 10 upravených snímků v tiskové kvalitě + náhledy. Fotografie jsou v digitální podobě a budou vám zaslány přes webové uložiště. Fotografování zabere cca 30 min. Cena za poukaz je platná pro Olomouc. Poukaz zasílám e-mailem, takže si jej můžete pohodlně sami doma vytisknout – ideální je pro ty, kteří nestíhají (stejně jako já) a shání dárek na poslední chvíli. Více informací vám rád poskytnu na e-mailu info@holikfoto.cz. Pokukaz je platný do konce dubna 2021.

Nabízím pouze omezený počet dárkových poukazů – konkrétně 10, takže se omlouvám, pokud se nedostane na všechny. Po předchozích zkušenostech jsem byl nucen jejich vydávání omezit, abych všechno v klidu stíhal.

Dárkový poukaz na fotografování

Veselý zamilovaný portrét

Dárkový poukaz na focení

Dárkový poukaz na fotografování

Dárkový poukaz na focení

Dárkový poukaz na focení

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *