Párové focení v zimní krajině Šternberka

Fotografování zamilovaného páru v zimním lese u Šternberka, když právě nasněžilo, bylo pro mě dalším krásným zážitkem, který si mohu zapsat do pomyslného fotografického deníku. Pavel a Andrea, mladý pár plný lásky a radosti, mě oslovili, abych zachytil jejich intimní okamžiky a zároveň jim poskytl krásné vzpomínky na jejich vztah. Jak jsem se brzy dozvěděl, chystají se na svatbu a chtěli si předtím vyzkoušet, jaké to je, když je někdo fotí.

Zvolili jsme zimní les jako kulisu, protože právě sněžilo a vytvořilo to nádherně romantickou atmosféru. Bílá pokrývka na stromech a v krajině dodala fotografiím pohádkový nádech. Počasí nám přálo, a tak jsme se vydali do lesa s očekáváním krásných momentů.

Andrea a Pavel byli před fotoaparátem neuvěřitelně přirození, což je pro focení párových portrétů klíčové. Jejich láska byla cítit ve vzduchu, a já jsem měl tu čest zachytit tyto okamžiky na fotografiích. Během focení jsem jim dával prostor pro spontánnost, což umocnilo autentičnost každého snímku. Samozřejmě jsem je do póz lehce naváděl, protože nikdo se modelem nenarodil ale ta přirozenost byla prostě úžasná.

Zimní krajina poskytla skvělé kulisy, ale také vytvořila chladné a elegantní kontrasty, které dodaly fotografiím osobitý charakter. Využil jsem přirozené světlo, které se odráželo od sněhu, což vytvořilo hebké a nádherně rozptýlené světlo.

Pro Andreu a Pavla to byla nejen příležitost získat krásné fotografie na památku, ale také skvělá příprava před samotným svatebním dnem. Předsvatební focení umožňuje párům uvolnit se před fotoaparátem, zvyknout si na fotografa a zažít, jaké to je být ve středu pozornosti.

S odcházejícím sluncem jsme ukončili naše focení. Andrea a Pavel odcházeli s úsměvem na tváři a s očekáváním, že brzy budou mít ve svém albu krásné snímky z tohoto zimního dobrodružství. Fotografování tohoto zamilovaného páru bylo pro mě nejen profesním úkolem, ale především nezapomenutelným zážitkem a radostí být svědkem jejich lásky v takovém kouzelném prostředí.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *