Dárkový poukaz na focení jako vánoční dárek

Přemýšlíte nad dárkem pro sví blízké, který je opravdu potěší a bude zároveň krásnou památkou? Darujte fotografování! Fotografie je nesmrtelná památka na krásné chvíle. Darovat můžete jak rodinné, tak těhotenské a nebo párové focení. Stačí, když si u mne zakoupíte dárkový poukaz na focení.

Dárkový poukaz na focení vám zašlu e-mailem a vy si jej můžete sami vytisknout a nebo pokud jste z jiného města nebo státu, můžete obdarovanému poukaz poslat taktéž e-mailem. Dárkový poukaz mohu zaslat prázdný a vy si na něj sami napíšte vzkaz a nebo za vás na poukaz vzkaz napíšu – záleží jen na vás a vašem přání a fantazii.

Kolik dárkový poukaz stojí?

Základní cena dárkového poukazu je 2500 Kč. Cena zahrnuje 30 upravených snímků v tiskové kvalitě + náhledy. Fotografie jsou v digitální podobě a budou vám zaslány přes webové uložiště. Fotografování zabere cca 1 hod. Cena za poukaz je platná pro Olomouc a blízké okolí. U vzdálenějších míst je třeba přičíst náklady na dopravu, které činí 6 Kč /km od Olomouce. Poukaz zasílám e-mailem, takže si jej můžete pohodlně sami doma vytisknout – ideální pro ty, kteří nestíhají (stejně jako já) a shání dárek na poslední chvíli. Více informací vám rád poskytnu na e-mailu info@holikfoto.cz.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *