Svatební fotograf Tančírna Rychlebky

Svatby fotografuji dokumentárním nebo-li reportážním stylem. Tento přístup zahrnuje vytváření svatebních fotografií z vašeho výjimečného dne nenápadným způsobem, bez přílišného pózování a zasahování do děje svatby. To mi umožňuje zachytit neopakovatelné okamžiky plné emocí.

Dokumentární svatební fotografie je skvělá pro zachycení přirozených reakcí vašich hostů na tak úžasné události, jakou je svatební den. Zhotovím vám fotografie neopakovatelných okamžiků, na které se můžete zpětně podívat a vidět, jak si vaše rodina a přátelé užívali váš svatební den.

Statek Samsara je skutečně nádherné místo a bude mi ctí nafotit zde váš velký den.

Ceny a balíčky

Nabízím výběr balíčků svatebního fotografování v různých cenových relacích, které poskytují dostatečné pokrytí svatebního dne tak, abyste měli z vaší svatby krásnou sbírku fotografií.

Rád vám také nabídnu balíčky na míru, pokud toužíte po něčem trochu jiném, například pokud plánujete svatbu v zahraničí apod. Stačí mě kontaktovat a já vám rád vyhotovím nabídku na míru.

K dispozici jsou také volitelné doplňky, jako jsou hodiny navíc, tištěná alba, Instax, fotokoutek apod. K dispozici mám také zkušeného svatebního kameramana, se kterým si rozumím a mohu se za něj zaručit, že je to skutečný profesionál.

Všechny balíčky zahrnují vaše svatební fotografie prezentované v online galerii, takže je můžete sdílet s přáteli a rodinou a snadno si je stáhnout a vytisknout.