Svatební fotograf Stodola Suška

Jsem kreativní český svatební fotograf s citem pro úžasné industriální kulisy ale také krásu přírody, který fotí svatby po celém Česku, ale nejčastěji mě najdete při fotografování manželských párů v ulicích mého oblíbeného města.

Fotím svatby jak v přírodě, na louce, na zámku, tak v chladné krajině města a za svitu měsíce v nádherných rustikálních stodolách. Žádné svatební místo mi není cizí. Ba naopak, čím zvláštnější a méně obvyklé je, tím jsem spokojenější. Stodola Suška je krásné místo a já budu velmi rád, pokud vám zde budu moci nafotit svatbu.

Pracuji diskrétním, ninjovsky dokumentárním stylem fotografování svateb. Tvořím umělecké portréty pro bláznivě zamilované páry ale i introverty, kteří si chtějí v soukromí užít svůj velký den. Přizpůsobím se zkrátka potřebám všech párů a budu vám k dispozici kdykoliv a kdekoliv.

Vaše svatební kolekce fotografií bude plná krásných detailů a radostných okamžiků – dokument o průběhu svatebního dne bude jedním velkým příběhem. Budu svatební fotograf, který je všude a nikde. Zašlete mi svou poptávku ještě dnes!