Svatební fotograf Šternberk

Je velmi pravděpodobné, že jste hledali svatebního fotografa ve Šternberku a google vás zavedl právě na tyto stránky. Tato stránka byla vytvořena speciálně pro páry, které hledají fotografa na svatbu a já vás zde tímto vítám.

Svatební fotograf

Jmenuji se Martin Holík a jsem vizuální vypravěč. Vyprávím váš příběh svýma očima a svým fotoaparátem. Dokumentuji svatby už přes 10 let a jsem tu i pro vás.

Rád cestuji a navštěvuji nová místa, abych zachytil intimní okamžiky a vytvořil vzpomínky, které přetrvají věčnost. Neváhejte se podívat na mou svatební galerie a uvidíte, že miluji krásu přírodního prostředí a intimní okamžiky vytvořené mezi mými páry.

Svatba ve Šternberku

Pokud plánujete svatbu ve Šternberku a nebo kdekoliv jinde v Česku, neváhejte mě kontaktovat a sdělit mi něco málo o sobě, své svatbě a své představě o dokonalých svatebních snímcích.

Ozvu se vám co nejrychleji, abychom mohli ověřit, zda jsem pro fotografování vaší svatby ideální. Mezitím si můžete prohlédnout mé webové stránky a pokochat se některými mými nejnovějšími pracemi.