Kameraman Olomouc

Hledáte kameramana v Olomouci a okolí? Jsem tu pro vás! Videa natáčím v Olomouci, Přerově, Prostějově, Brně, Ostravě a nebo v Praze. Po dohodě za vámi na přijedu také do zahraničí. Skvěle zúročuji své mnohaleté zkušenosti reportážního fotografa při natáčení videí. Každá akce je něčím unikátní a tak také ke všem zakázkám přistupuji – ke každé individuálně. Mohu vám natočit jak video dokumentující firemní neb kulturní akci, tak reklamní klip. Všechna videa jsou s citem sestříhána a barevně upravena. Pokud je vám má práce sympatická, tak mi zašlete nezávaznou poptávku. Rád vám vypracuji nabídku.

Ukázky práce

Zde najdete několik ukázkových videoklipů. Zakázky realizuji po celé ČR a po dohodě také v zahraničí. Natáčím záznamy konferencí, firemních a kulturních akcí ale také reklamní a prezentační klipy.

Ukázky svatebních klipů

Zde najdete pár ukázkových svatebních videoklipů. Svatby natáčím prakticky po celé ČR a po dohodě také v zahraničí. Nabídnout vám mohu jak záznam z celého svatebního dne, tak natáčení obřadů. Mou nejnovější práci můžete sledovat na Instagramu a nebo na Facebooku.