Svatební kameraman

Svatební kameraman Martin Holík natočí i váš velký den. Role svatebního kameramana mě nesmírně baví. Dokonale zúročuji své mnohaleté zkušenosti svatebního fotografa při natáčení svateb. Hřeje mě pocit, že má svatební videa budou dělat lidem radost ještě za mnoho a mnoho let. Každá svatba je něčím unikátní a tak také ke všem svatbám přistupuji – ke každé individuálně. Mohu vám dodat jak dlouhé video dokumentující celý svatební den, tak krátký svatební klip. Všechna svatební videa jsou s citem sestříhána a barevně upravena. Hudbu vybírám tak, aby dokonale vystihovala svatební den. Pokud se vám má svatební videa líbí, tak mi zašlete nezávaznou poptávku. Rád zaznamenám právě váš velký den.

Ukázky svatebních klipů

Zde najdete pár ukázkových svatebních videoklipů. Svatební videa natáčím prakticky po celé ČR a po dohodě také v zahraničí. Nabídnout vám mohu jak záznam z celého svatebního dne, tak natáčení obřadů. Mou nejnovější práci můžete sledovat na Instagramu a nebo na Facebooku.

Kameraman na svatbu

Rád bych vám představil svou vášeň – svatební video. Věřím, že svatební den je jedním z nejkrásnějších a nejdůležitějších okamžiků vašeho života, a mám tu čest být tím, kdo vám tyto vzácné okamžiky zachytí na video. Přes 15 let svatby fotím a když jsem si před pár lety zkusil svatbu i natočit, okamžitě jsem videu propadl, zainvestoval jsem do techniky a postupně jsem začal svatby i natáčet. Jak fotka, tak video mají něco do sebe. Společné mají ovšem pro mě to, že mě nesmírně baví.

Proč mít na svatbě kameramana?

Svatební den je plný emocí, krásy a jedinečných momentů, které si budete chtít pamatovat po celý život. A právě zde vstupuje do hry svatební kameraman. Zatímco svatební fotografie zachytí statické snímky, video vám přinese dynamické vzpomínky, které vás vtáhnou do děje. Uvidíte reakce svatebčanů, uslyšíte sliby lásky a uchováte si vzpomínky na vaši svatbu v pohybu.

Moje služby

  • Svatební klip: Vytvořím pro vás krátký svatební film, který zachytí významné momenty vaší svatby. Od příprav nevěsty až po tanec a následnou párty – každý důležitý okamžik bude zachycen s láskou a péčí a výstupem bude svatební klip dlouhý několik minut, nejčastěji v rozmezí 3 – 8 min.
  • Dlouhé svatební video: Pokud máte zájem, tak kromě klipu vám vytvořím i dlouhé svatební video s celým záznamem obřadu, proslovy a důležitými událostmi během svatebního dne.
  • Dokumentární styl: Specializuji se na dokumentární styl, což znamená, že vám přinesu přirozený a autentický záznam vaší svatby. Nechám vás být svými a zachytím opravdové emoce. Přirozenost je mou doménou.
  • Profesionální technika: Používám špičkovou videotechniku a vybavení, abych zajistil nejvyšší kvalitu záznamu.
  • Individuální přístup: Každá svatba je jedinečná, a proto pracuji individuálně s každým párem. Snažím se poznat vaše přání a představy, abych vám mohl dodat video, které si budete rádi přehrávat znovu a znovu.

Proč mít na svatbě kameramana?

Vaše svatební video bude tím, co si budete moci pustit za deset let, dvacet let, a budete jej moci ukazovat i vašim vnoučatům. Bude to památka na váš začátek společného života, kterou budete sdílet s rodinou a přáteli. Bude to cenný poklad, který budete moci předat dalším generacím. Věřte mi, píšu z vlastní zkušenosti, vzpomínky jsou to nejcennější, co máme.

Nechte mě zachytit vaši svatbu tak, jak si ji pamatujete – plnou lásky, radosti a štěstí. Těším se na setkání s vámi a na to, že budu moci být součástí vašeho svatebního dne.