Svatební fotograf Přerov

Dobrý den a vítejte, děkuji, že jste navštívili tyto stránky. Jmenuji se Martin Holík a jsem váš svatební fotograf, který se postará i o zachycení vašeho velkého dne na fotografiích. Rád vytvořím vaše svatební fotografie v jedinečném stylu, které zaznamenají nejdůležitější den vašeho spojení plného lásky. S citem a uznáním, radostí, slzami, humorem a setkáním s vašimi blízkými. Tyto okamžiky jsou vzácné a neopakovatelné. Proto vím, jak je důležité mít je uchovány nejen ve vzpomínkách ale také na fotografiích. Vnímám se jako dokumentarista a současně i kreativní svatební fotograf.

Váš autentický příběh

Chcete se dozvědět více o mně a mé lásce ke svatební fotografii? Podívejte se prosím na mé portfolio s výběrem svateb, které jsem fotografoval. V galeriích najdete svatební příběhy se základními informacemi o konkrétní svatbě. Pokud se vám mé svatební fotografie líbí, tak mi napište. Rád vám vytvořím nabídku šitou na míru přesně vašim požadavkům.

Chystáte se vdávat či ženit v Přerově nebo kdekoliv jinde v Česku nebo zahraničí? Těším se, až se o vás a vašich plánech dozvím více! Rád se s vámi setkám na kávě, kde probereme všechny vaše plány a představy. Pokud nejste v Přerově, pojďme se jednoduše sejít přes Skype nebo Facetime.