Svatební fotograf Zlín

Pokud si právě čtete tyto řádky, tak jste nejspíš hledali českého svatebního fotografa, nebo možná přímo svatebního fotografa ve Zlíně. V tom případě jste tu správně a k dispozici je vám svatební fotograf Martin Holík.

Fotograf tělem i duší

Jsem svatební fotograf tělem i duší. Má kariéra začala u reportáží, za kterými jsem procestoval téměř celý svět. Právě reportáže mě dokonale připravily na dráhu svatebního fotografa. Naučil jsem se předvídat situace, zachytit neopakovatelné momenty a být nenápadným pozorovatelem, který splyne s okolím a dokumentuje děj na svatbě.

Udělejte si dobrou kávu nebo čaj, projděte si mé portfolio a prohlédněte si svatby, které jsem fotil. Pokud vám bude má práce blízká a fotografie se vám budou líbit, tak mi jednoduše pošlete poptávku.

Rád nafotím i vaši svatbu tak, aby byly výsledné fotografie plné emocí a neopakovatelných okamžiků.

Svatební fotograf Zlín

Zlín je moje milované město. Fotografování svatby ve Zlíně si vždy maximálně užívám a bude mi ctí zde nafotit i vaši svatbu. Malebné staré uličky ale i moderní čtvrtit. Romantika při západu a nebo večerní párty. Zlín má rozhodně co nabídnout a svatbu si tu zkrátka musí užít úplně každý.

Pokud máte zájem o nafocení svatby, tak vyplňte jednoduchý poptávkový formulář a já vám v co nejkratším čase odpovím. Napište mi o vaší svatbě klidně i víc informací, ať jsem v obraze a mohu vám případně s čímkoliv poradit.